Aktualitet

VIDEO/ Pitbulli bën sikur i bie të fikët, nuk do t’i presnin thonjtë

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:08 - 08/09/19 |
mapo.al

Nëse do të kishte një çmim Oscar për qentë, padyshim që ky pitbull do e rrëmbente pa asnjë diskutim. Një video ku duket e zonja e qenit, e cila të tenton t’i presë thonjtë atij, është bërë virale në rrjetet sociale pasi qeni ka bërë një performancë të shkëlqyer aktrimi.


Mesa duket ai nuk ka shumë qejf t’i presin thonjtë, dhe kur e zonja ka nxjerrë prerësen, pitbulli është shtirur sikur po i bie të fikët. I shkëlqyer!

Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas