Sociale

(Video) Po martoheshin, shoqëruesit të dhëndrit i bie të fikët
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:06 - 18/03/19 |
mapo.al

Momente të frikshme për shoqëruesin e dhëndrit i cili humb ndjenjat në momentin kur po bëhej celebrimi i çiftit.Ndërsa shoqëruesja tjetër po këndonte serenatën, djali rrëzohet në tokë pa ndjenja.
Në video duket kthesa që merr e gjithë dasma. Të ftuarit të shokuar u mblodhën rreth personit për ti dhënë ndihmën e shpejtë.Mësohet se djali është në gjëndje të mirë shëndetësore me përjashtim të dhëmbëve që i theu në momentin e përplasjes me dyshemenë.


Videoja e regjistruar gjatë dasmës në Washington u hodh në youtube dhe ka tërhequr vëmendjen e shumë personave. /M.Z/


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas