Bota

Video: Policia tregon ‘forcën’ në klubin e orgjive


               Publikuar në : 20:16 - 22/11/18 |
mapo.al


Policia ruse ka publikuar disa pamje të pazakonta nga një operacion në një klub seksi.Videoja tregon momentin kur klientët dhe punonjëset e klubit të paligjshëm të seksit janë shtrirë përtokë.

Shumë prej tyre përpiqen që të mbulojnë fytyrat.

”Çfarë pret, është klub orgjish, lëndoji” u thotë një oficer, policëve të tjerë.

Skenat mendohet se janë filmuar në qytetin Rostov-on-Don.

Pamjet u publikuan nga televizioni shtetëror. Një burim tha se të tilla aksione zhvillohen pasi shërbimi i eskortave është i ndaluar.

<
>
rusia1 rusia2 rusia3 rusia4


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas