Bota

Video: Policia tregon ‘forcën’ në klubin e orgjive

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:16 - 22/11/18 |
mapo.al


Policia ruse ka publikuar disa pamje të pazakonta nga një operacion në një klub seksi.


Videoja tregon momentin kur klientët dhe punonjëset e klubit të paligjshëm të seksit janë shtrirë përtokë.


Shumë prej tyre përpiqen që të mbulojnë fytyrat.


”Çfarë pret, është klub orgjish, lëndoji” u thotë një oficer, policëve të tjerë.

Skenat mendohet se janë filmuar në qytetin Rostov-on-Don.

Pamjet u publikuan nga televizioni shtetëror. Një burim tha se të tilla aksione zhvillohen pasi shërbimi i eskortave është i ndaluar.

<
>
rusia1 rusia2 rusia3 rusia4


Etiketa: , , ,

Pas