Aktualitet

Video prekëse/ Fëmija nxiton ta takojë, babai infermier largohet dhe ulet në gjunjë duke qarë

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:30 - 30/03/20 |
mapo.al

Koronavirusi ka ndarë fëmijët nga gjyshërit, në disa raste edhe fëmijët nga prindërit. Një video që qarkullon në rrjetet sociale dallohet fëmija që vrapon për të takuar babain infermier, por ky i fundit bën 1 hap mbrama, nga frika se mos infekton djalin e mitur.


Më pas babai shpërthen në lot, siç duket edhe në video. Bëhet fjalë për një infermierë në Arabinë Saudite që po lufton me koronavirusin. Djali sapo ka dëgjuar derën ka shkuar të takojë babain.

Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas