Aktualitet

VIDEO/ Propozoi të dashurën nën ujë, mbytet tragjikisht

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:20 - 22/09/19 |
mapo.al

Kërkoi që të surprizonte të dashurën e tij duke e propozuar nën ujë, por djali e pëson tragjikisht dhe mbytet.


Ngjarja ka ndodhur në Tanzani, ku Steven Weber Jr. dhe Kenesha Antoine, nga Luiziana e Shteteve të Bashkuara, kishin shkuar me pushime.


Në pamje duket momenti i propozimit, teksa djali mban në dorë një letër dhe unazën e martesës.


Por pas kësaj, ai nuk doli më i gjallë nga uji.


“Nuk dole kurrë nga ajo thellësi, kështu që nuk munde ta dëgjosh përgjigjen time: Po! Po! Një milion herë, po, do të martohem me ty”, shkroi e dashura e tij në rrjetet sociale.

Interesant ishte edhe mesazhi që shkruhej në letrën e Steven: “Nuk mund ta mbaj frymën aq gjatë sa të them gjithçka që dua tek ty. Por gjithçka që dua tek ty, e dua çdo ditë e më shumë”.

Propozoi të dashurën nën ujë, mbytet tragjikisht on Vidnews.


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas