Kryesore

Video/ Protestuesit “pushtojnë” piramidën, hipin në majë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:41 - 16/02/19 |
mapo.al

Duket se për protestuesit nuk mjafton sheshi dhe rruga.


Disa prej tyre siç shihet në foto kanë hipur në majë të piramidës, duke e bërë situatën edhe më të rrezikshme.


Pjesa përpara piramidës duket se është e mbushur nga protestuesit, ndërsa shumë të tjera kanë hipur sipër saj.

1

Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas