Kronika

Video/ Protestuesit thyejnë xhamat te Drejtorisë e Policisë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:53 - 13/05/19 |
ro ot

Protestuesit e opozitës me thirrjet “Rama ik” dhe “qeveri e krimit” po marshojnë në këto momente drejt pesë institucioneve. Në këto moment një pjesë e tyre janë vendosur tek Drejtoria e Policisë. Sigurisht akuzat e protestuesve nuk mungojnë ndaj qeverisë dhe uniformave blu. Siç shihet në pamjet më poshtë, protestuesit krahas shashkave dhe tymueseve kanë goditur dhe me sende të forta ndaj Drejtorisë së Policisë duke thyer disa xhama. Shikoni pamjet më poshtë:1

Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas