Kronika

Live/ Protestuesit thyejnë xhamat tek Drejtoria e Policisë Tiranë

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:50 - 13/05/19 |
ro ot

Protestuesit e opozitës kanë thyer xhamat tek Drejtoria e Policisë Tiranë. Ata vijojnë me thirrjet e tyre kundër qeverisë dhe uniformave blu duke i konsideruar si institucione të kapura nga krimi. Ndër të tjera po hedhin shashka, flakadanë dhe molotovë. Shikoni pamjet e më poshtme të siguruara nga MAPO.

<
>
1 5d84b334-c7f3-48a9-b79f-7a8f30ebea6b

 1Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas