Aktualitet

VIDEO/ PSG-Bayern, bavarezët zhbllokojnë sfidën, Neymar gjen traversën


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:05 - 13/04/21 |
mapo.al

Është zhbllokuar super ndeshja e Champions League mes PSG-së dhe Bayern Munich.

Ka qenë Choupo-Moting që ka kaluar në avantazh bavarezët në minutën e 40-të.


Një gol që ka ardhur pas një traverse dhe një shtylle të goditur nga Neymar.

Francezët e kanë fituar me rezultatin 3-2 çerekfinalen e parë.Goditja e shtyllës së bavarezëve:


1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas