Sport

VIDEO/ Puthje dhe pëshpërima në vesh, CR dhe Bonuçi ngacmojnë Dibala
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:56 - 07/10/19 |
mapo.al

Juventusi arriti të triumfonte në derbi ne Italisë përballë Interit me rezultatin 1-2 falë golave të Dibalës dhe Higuain. Në prononcimet pas ndeshjes, nuk munguan ngacmimet ndaj autorit të golit të parë, i cili duke folur “live” për mikrofonat e “Sky Sport” nuk u la rehat nga Kristiano Ronaldo dhe Bonuçi.

1Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas