Aktualitet

Video që po bën xhiron! Burrat fusin një xham gjigand në ashensor, cfarë ndodhi…

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:09 - 19/05/20 |
mapo.al

Momenti kur dy burra futen me një copë të madhe xhami në ashensor, po bën xhiron e rrjetit. Ata futën xhamin brenda në ashensor, por një pjesë mbeti jashtë.


Burrat nuk arritën dot të mbanin derën hapur dhe në momentin kur ashensori filloi të lëvizte xhami u bë copa copa. Për fat të mirë ata nuk pësuan asgjë, por xhamin e humben…


Shikoni video:
Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas