Aktualitet

Video që po bën xhiron, Imobile stimulon, çohet e vrapon kur bëhet goli


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 07:43 - 04/07/21 |
mapo.al

Italia ka shkuar në gjysmëfinale të Europianit pasi mundi Belgjikën në shifrat 2-1.


Ajo që u pa në minutat e fundit ishte se “axurrët” nuk kanë harruar edhe “hilet” e tyre, duke ditur në perfeksion sesi mund të heqësh minuta loje duke u shtirur në fushën e blertë. Por momenti kulminant mbërriti në golin e parë të Italisë.


Video që po shpërndahet gjerësisht në rrjetet sociale është pikërisht realizimi i Barelës.Fillimisht ishte Imobile që kishte topin në zotërim dhe pas një dueli me lojtarin e Belgjikës, sulmuesi italian u shtri në fushë dhe nisi të rrotullohej si të ishte dëmtuar rëndë.
E megjithatë nuk kishte nevojë për barelë, mjaftoi që të dëgjonte zhurmën e shokëve të ekipit dhe tifozëve se topi kishte shkuar në rrjetë dhe Imobile është ngritur menjëherë në këmbë sikur të mos kishte ndodhur asgjë.

Lexo edhe :  Del VIDEO/Si u ekzekutuan në atentatin e Astirit Erigers Mihasi dhe shoku i tij


1


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas