KMR

Video që po thyen rrjetin: Bebja luan me gjarpërinjtë…

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:38 - 20/10/18 |
mapo.al

Kjo video po bën xhiron e rrjetit. Ajo tregon një fëmijë, që sapo ka mësuar që të ecë, por që nuk ka aspak frikë nga gjarpërinjtë.Djali i vogël i kap gjarpërinjtë dhe më pas ia jep babait.


Ky i fundit i fut në thes.
Videoja është bërë në Kinë, ndërsa fëmija luan përpara fëmijëve me krijesat e rrezikshme.Madje në një pikë, kur mamaja kërkon që ai të dalë nga dhoma e gjarpërinjve, ai nis të qajë.


1


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas