Aktualitet

Video që po thyen rrjetin/ Dy të rinj tentojnë t’i ikin me vrap policisë (VIDEO)

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:32 - 27/03/20 |
mapo.al

Një video ku dy të rinj përpiqen t’i ikin policisë po bën xhiron e rrjetit. Videoja është regjistruar pikërisht rreth orës 16:00 të 24 marsit në zonën e njohur si zona e Çinarit në Shkodër.


Dy të rinjtë kanë vendosur të thyejnë karantinën e të dalin në rrugë. Aty janë pikasur nga makina e policisë e cila i ka ndjekur. Djemtë në përpjekje për ti ikur policisë kthehen nga rruga.


Ndërkohë nga makina dalin në dy policë dhe një efektiv ushtrie për ti ndjekur nga pas. Vrapimi nuk i shpëtoi të rinjtë të cilët kanë përfunduar në prangat e policisë.
Etiketa: , , , , , , ,

Pas