ShowBizz

Video/ Rezart Veleshnja habit nga makina, ja si janë pjeshkat e instagramit


               Publikuar në : 20:15 - 08/02/19 |
mapo.al

Rezart Veleshnja është një ndër aktorët më të mirë shqiptarë, të cilin prej vitesh e kemi parë në spektaklin Portokalli dhe na ka shkrirë së qeshuri me rolet e tij.


Ai është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku publikon foto e video të shumta gazmore dhe gjithmonë mundohet që çdo situatë ta kthejë me doza humori.

Së fundmi ka qënë në makinë dhe ka përfituar nga rasti të nxjerr video veten e tij duke bërë tashmë jo si Rezarti por si pjeshkat e instagramit.

Edhe ju ndani të njëjtin mendim me Rezartin që këto levizje bëjnë të njëjtat vajzat në Instagram?

 

View this post on Instagram

 

Fiks si pjeshkat e instagramit! hahaha

A post shared by Rezart Veleshnja (@rezart._.veleshnja) on


Etiketa: , , , ,

Pas