Sport

Video/ Ronaldo dhe Higuain bëjnë trajnerin Sarri që të mos përmbahet
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:29 - 16/07/19 |
ro ot

Një video për të dëshmuar se trajneri Maurizio Sarri është super i kënaqur me punën që po bëjnë futbollistët e tij, por në veçanti Cristiano Ronaldo dhe “benjamini” Higuain.Në një ushtrim me zona të ngushta dhe pasime të shpejta, trajneri bardhezi nuk është përmbajtur por ka shprehur kënaqësinë që gjithçka ka rezultuar dhe ka dalë ashtu si ai e priste, pra pasime të sakta dhe të shpejta mes Ronaldos dhe Higuain.


/TS/


Etiketa: , , ,

Pas