Rajoni

(Video) Sherr me sëpatë e kaçavida mes shqiptarëve në Itali


               Publikuar në : 14:32 - 15/03/19 |
mapo.al

Nuk kanë të ndalur episodet negativ që kanë në fokus shqiptarët nëpër botë. Një tjetër ngjarje e rëndë dhe njëkohësisht e turpshme ka ndodhur në Itali.


Gjashtë shqiptarë janë vënë në pranga pas një sherri masiv në Itali, në Via Mola. Mediat italiane shkruajnë se ajo që filmuan kalimtaret ishte një skenë e frikshme që shkaktoi panik.

Sipas dëshmitarëve, shqiptarët e përfshirë në sherr kishin me vete pistoletë, sëpatë e kaçavida. Katër nga shqiptarët pastaj u ngjitën në një BMW, ndërkohë që dy të tjerë në një Peugeot 206 SW.


Etiketa: ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas