Bota

VIDEO/ Sherr në McDonald’s, gruaja përplas burrin si të ishte leckë

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:18 - 28/08/19 |
mapo.al

Ngjarja ka ndodhur në SHBA, brenda një McDonald’s, ndërsa video është bërë virale në rrjet. Në sherr e sipër, një grua ka rrahur një burrë, duke e përplasur atë në tokë, sikur të ishte një kukull prej lecke.Gruaja e tërheq burrin nga banaku dhe e përplas në tokë. Ai përpiqet të ngrihet në këmbë, por ajo e hedh sërish.Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas