ShowBizz

Video/ Sherri Noizy-Enca, këngëtarja bën veprimin që nuk pritej dhe na la pa fjalë
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:57 - 28/08/18 |
mapo.al

Dy prej këngëtarëve më të njohur të showbizit shqiptar, Enca dhe Noizy, disa kohë më parë sollën bashkëpunimin e suksesshëm ‘Bow down’, i cili theu rekorde shikueshmërie në Youtube.


Mirëpo së fundmi, Enca ka marrë veprimin e papritur për bashkëpunimin me Noizyn. Ajo e ka fshirë këngën nga kanali i saj në Youtube pa dhënë asnjë shpjegim.


Image


Në fakt duhet sqaruar se jemi në rangun e hipotezave, pas ende nuk është e sigurt, nëse e ka fshirë vetë Enca, apo është fshirë për ndonjë problem në kanalin e njohur të videove në Internet, You Tube.


Gjithsesi kënga “Bow Down” është rikthyer sërish në You Tube nga një adresë me shumë gjasa false “Thisisnoizy OTR” dhe mund ta gjeni në videon e mëposhtme.


Ndërkohë, Noizy vazhdon të ketë në profilin e tij këngën ‘Ata nuk e din’, e cila ishte një prej bashkëpunimeve të dyshes disa kohë më parë.


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas