Aktualitet

Video/ Shpërthen zjarri pranë një karburanti në Lezhë

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 22:44 - 24/08/19 |
mapo.alm

Një pikë karburanti në superstradën Lezhë-Laç është përfshirë nga flakët këtë mbrëmje. Favorizuar nga erërat e forta flakët shfaqin rrezikshmëri për zonën. Forca të shumta të policisë dhe zjarffikëses ndodhet në vendgjarje. Sipas raportimeve të para ende nuk ka persona të lënduar por vetëm dëme materiale.
 


 

 

 


Etiketa: , , ,

Pas