Video/ Shqipëri-Francë mbyllet me golin e nderit të Cikalleshit

Franca ka fituar me rezultatin e thellë 4-1 ndaj Shqipërisë, duke marrë vendin e parë në grupin H, me 12 pikë, po aq sa Turqia, që fitoi 1-0 ndaj Andorrës. Ndeshja nisi me një skandal nga ana e organizatorëve, që vendosën himnin e Andorrës, në vend të himnit shqiptar dhe lojtarët kuqezi refuzuan të fillojnë … Continue reading Video/ Shqipëri-Francë mbyllet me golin e nderit të Cikalleshit