Kryesore

Video / Shqipëria harron të fitojë, Izraeli ngjitet në krye

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:41 - 14/10/18 |
mapo.al

Shqipëria ka harruar se si fitohet. Kuqezinjtë kanë marrë një disfatë 2-0 në transfertën e Beer Sheva ndaj Izrealit.


83′ GOOOL Izraeli! Shënon Saba


80’ Strakosha shpëton kuqezinjtë me dy pritje fantastike.


8’ GOOOL Izraeli! Portieri nis një top të gjatë në sulm dhe mbrojtja gjendet e papërgatitur, duke lejuar që të shënojnë me lehtësi vendasit, megjithëse ka protesta për pozicion jashtë loje. Autori i golit, Hemed.Etiketa: , , ,

Pas