Aktualitet

VIDEO/ S’kanë të ndalur incidentet për Macron, pas shuplakës e godasin me…


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:47 - 27/09/21 |
mapo.al

Duket se presidenti francez Emanuel Macron nuk i shpëton incidenteve të pahijshme në publik.


Disa muaj pasi një i ri tentoi ta qëllonte me shuplakë, sot, një tjetër i ri mori një vezë në dorë dhe e lëshoi në drejtim të presidentit.


Ngjarja ka ndodhur në panairin ndërkombëtar të Gastronomisë. Menjëherë më pas, autoritetet janë futur në veprim dhe kanë arrestuar djalin.


3
Etiketa:

Pas