Aktualitet

VIDEO/ Spektakël në “San Siro”, Milan “i fal” 3 pikë Lazios

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:45 - 03/11/19 |
mapo.al

Milan vijon të zhgënjejë.


Kuqezinjtë janë mposhtur nga Lazio, me shifrat 2-1, duke koleksionuar kështu humbjen e 6 në 11 javë kampionat, e dyta nën drejtimin e Stefano Piolit. Immobile dhe Correa shënuan golat e fitores për kryeqytetasit, që ngjiten në vendin e katërt me 21 pikë.


Ky ishte goli i 13 i Immobile, i cili kryeson ndjeshëm garën për golashënues. Ndërkaq, autogoli i Bastos nuk i mjaftoi Milanit për të marrë pikë, që pozicionohet në vendin e 11-të me 11 pikë.
Etiketa: , , , ,

Pas