Aktualitet

VIDEO/ Takimi i çiftit në emisionin kosovar, të rinjtë sulmohen nga qentë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:57 - 20/01/21 |
mapo.al

Emisioni “It’s my Love” në Kosovës, është shumë i ndjekur në vend, në thelb emisioni merret me njohjen e vajzave me djem njësoj si “Për’Puthen” në Shqipëri.

Por një takim midis dy pjesmarrësve, çiftit Bajrami dhe Erza, ka ndodhur një e papritur dhe situata doli pak jashtë kontrollit.


Erza ishte e ulur në një stol duke pritur Bajramin, i cili i kërkoi falje Erzës për vonesën, dhe më pas të dy ulen pranë njëri-tjetrit dhe bisedojnë. Teksa flasin, dy qenë i’u afrohen afër dhe njëri nga ta i sulmon.
Video nga momenti:


Erza e frikësuar largohet me vrap, ndërsa Bajrami si për të treguar gjakftohtësi luan me qenin, i cili për pak sa nuk e kafshon në në këmbë.


1


Etiketa: ,

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas