Aktualitet

Video/ Tenton të arratiset nga salla e gjyqit, i burgosuri bie nga ballkoni


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:37 - 04/05/18 |
mapo.al

Një burrë i akuzuar për drogë ka rënë nga ballkoni i katit të dytë në sallën e gjyqit ndërsa tentoi të arratisej.


Christopher Clay Rudd, nga Utah ndodhej në gjykatën e Spanish Fork dhe po merrte vendimin.

Por ai largohet me vrap nga salla e gjyqit me pranga në duar, hypën mbi kangjellat e katit të dytë dhe bie në dyshemenë e katit të poshtëm.


35-vjeçari thuhet se ishte arrestuar nën akuzat për drogë dhe ndodhej në gjykatë për mosbindje për të marrë pjesë në seancat e rehabilitimit urdhëruar nga gjyktatat.Ngjarja ka ndodhur të hënën ndërsa video është publikuar të enjten. Një zëdhënës i gjykatës, Geoffrey Fattah tha se Rudd theu këmbën, legenin dhe kafkën.


1


Etiketa: , , , ,

Pas