Kryesore

Video: Tërmeti “çau” në mes Ministrinë e Bujqësisë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:13 - 04/07/18 |
mapo.al

Termeti i forte qe la pas ankth e frike mes kryeqytetasve dhe jo vetem, ka shkaktuar deme ne disa ndertesa.


Pasojat e lekundjes se fuqishme, shoqeruar se paku nga 43 pasgoditje te tjera duket fare qarte edhe ne godinen e Ministrise se Bujqesise, raporton Panorama.


Siç shihet nga kjo foto e siguruar nga Gjurma.al godina e Ministrisë së Bujqësisë është ndarë në dy pjesë, pasi faqja kryesore e murit ballor ka marrë një çarje ne mes, qe nga  pjesa e siperme e nderteses.

1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas