Kronika

VIDEO/ Tronditet kryeqyteti, shpërthen makina në mes të rrugës
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:10 - 15/09/20 |
mapo.al

Një automjeti në Tiranë dyshohet t’i jetë vendosur tritol. Në pamjet e siguruara nga Mapo, mund të shihet që një numër i madh personash dhe policia janë mbledhur në vendngjarje.


Mësohet po ashtu se makina ka qenë në ecje e sipër teksa ka shpërthyer.


Atentati ka ndodhur mbi urën pranë “Vasil Shantos” ndërsa shpërthimi i tritolit ka shkaktuar frikë e panik tek qytetarët.
Etiketa: , , ,

Pas