KMR

Video/ Vajza seksi po notonte në Hawaii, por oktapodi ‘i eksituar’ i bën…
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:47 - 28/06/18 |
mapo.al

Gjatë një zhytjeje në Oahu, Hawaii, kjo vajzë ka notuar për rreth 30 minuta me një oktapod që i ishte ngjitur në kofshë.


Një eksperiencë e pazakonshme, një oktapod që bën ‘një shëtitje’ kapur pas kofshës së një vajze që noton në Oahu.


Kafsha ujore, është kapur pas kofshës së njëzet e nëntë vjeçares Jess Grubb, që ishte në ujë me një mikeshën e saj.Ashtu siç shpjegon vetë protagonistja, oktapodi është kapur në kofshën e saj të djathtë dhe për rreth gjysmë ore ka notuar në bashku me të në ujërat e kristalta dhe më pas është shkëputur prej saj.


 Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas