Sport

VIDEO/ VAR ndal Hazard dhe Realin e Madridit


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:57 - 02/11/19 |
mapo.al

Reali i Madridit ka gabuar në momentin më deciziv, duke shpërdoruar mundësinë e artë për të marrë e vetme kreun e La Liga.


Të besuarit e Zinedine Zidane kaluan në avantazh me anë të Eden Hazard, por VAR anuloi gjithçka, për të vendosur një barazim me shifrat 0-0 ndaj Real Betis.


Pikë që i jep kreun me pikë të barabarta me Barcelonën, e cila kryeson pas golavarazhit më të mirë me 22 pikë. Ndërkaq, Betis numëron 13 pikë pas 11 javësh kampionat.


1
Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas