Auto

Video/ Vetura e vitit dhe vetura me performancën më të mirë në botë për vitin 2018
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:37 - 23/04/18 |
mapo.al

Kjo është hera e parë që kjo markë veturash fiton çmimin si “Vetura e vitit”.


Auto News në kuadër të emisionit Autowoman ka paraqitur veturën fituese të çmimit Vetura e vitit 2018 si dhe veturën me performancën më të mirë në botë, transmeton Express. Për të mësuar se për cilat vetura bëhet fjalë, shikoni videon e mëposhtme. Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas