Aktualitet

Video virale gjatë tërmetit/ Burri hedh gruan në tokë, brenda supermarketit në Durrës

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 23:54 - 28/01/20 |
mapo.al

Tërmeti nuk ka burrëri. Kjo shprehje i shkon më shumë për shtat zotërisë që sjellim në videon e mëposhtme. Pamjet që shihni vijnë nga qyteti i Durrësit. Lëkundjet e tokës i kanë kapur në market një çift, të cilët lanë pazarin në mes sapo filluan lëkundjet. Veprimi i burrit bën shumë përshtypje dhe videoja tashmë është bërë virale në rrjet. 
Pas tërmetit, një burrë në Durrës hedh gruan në tokë dhe largohet me shpejtësi on Vidnews.


LEXO EDHE: 

Lëkundjet e forta të tërmetit/ Ministria e Mbrojtjes jep detajet e para

Qytetarët braktisin shtëpitë pas tërmetit

Tërmet i fuqishëm godet Shqipërinë, ja ku ishte epiqendra

 

 


Etiketa: , , ,

Pas