KMR

Video virale: Po bënte selfie, bie nga ballkoni dhe humb jetën

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:44 - 13/10/18 |
mapo.al

KUJDES: PAMJE SHQETESUESE


Tashmë raportohen dhjetëra viktima për shkak të përpjekjeve të ndryshme për të bërë foton e duhur selfie.


Kjo video e tmerrshme tregon një rast shokues.


Një vajzë ra nga kati i 27-të, teksa humbi ekuilibrin.


Ajo po tentonte që të bënte një selfie, por ra nga ballkoni.

27-vjeçarja Sandra Manuela Da Costa Macedo po fotografonte veten në një bllok banesash në Panama.


Etiketa: , ,

Pas