Bota

Video virale/ Tifozi i vogël përlotet kur Murphy i dhuron fanellën

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 21:45 - 13/09/19 |
mapo.al

Të jesh tifoz do të thotë të emocionohesh, hidhërohesh, mos të të zërë gjumi, të kesh ankth, por sidomos të takosh idhullin tënd ose lojtarin e preferuar dhe të të rrahë zemra fort! Ashtu si në këtë video këtij tifozi të vogël, të cilit i mjaftoi një gjest i futbollistit të Cardiff në Premier League, Josh Murphy, i cili pasi po dilte nga fusha, në ndeshejn e fundit të luajtur, i dorëzoi fanellën…Etiketa: , , ,

Pas