Humor

Video/ Vishet si samurai dhe tromaks njerëzit në ashensor


               Publikuar në : 13:42 - 29/03/19 |
mapo.al

Videot humoristike, në trajtën e kamerave të fshehta janë shumë të përhapura në mediat sociale, sidomos në SHBA.


Në këtë video shihet një djal i veshur si samurai, i cili ka vendosur një kamera në ashensor dhe bën lëvizje të ndryshme duke i trembur personat që ndodhen brenda.

Këto lojëra gazmore janë shumë të përhapura dhe përqafohen nga komuniteti, por ka raste që edhe kritikohen, sepse jo rrallë herë kanë përfundur në mënyrë tragjike.


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas