Kronika

VIDEO/ Zjarr në pallatin shumëkatësh, banorët në panik

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:57 - 18/06/19 |
ro ot

Një zjarr i përmasave të mëdha ka përfshirë një apartament në katin 6 të një pallati shumëkatësh në Elbasan. Nuk ka raportime për të lënduar nga flakët, por siç shihet në pamje tymi është përhapur me shpejtësi dhe mendohet se ka të asfikësuar.


Ngjarja ka ndodhur në lagjen ‘Dyli Haxhire Myzyri’, në qytetin e Elbasanit. Zjarrfikëset janë duke punuar për shuarjen e flakëve, ndërsa banorët janë në panik, pasi kanë të afërmit e tyre Brenda pallatit.

Etiketa: , ,

Pas