Aktualitet

VIDEO/ Zjarri shkrumbon dy banesa pranë Qytetit Studenti

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:03 - 19/09/19 |
ro ot

MAPO siguron video nga momenti djegies së dy banesave në Qytet Studenti. Fillimisht zjarri gjigant përfshiu disa shkurre te fusha e futbollit. Dy shtëpi janë djegur nga zjarri siç shihet dhe në pamjet më poshtë. Fatmirësisht nuk ka persona të lënduar.


Lexo edhe: 


Flakë gjigante, momenti kur nisi zjarri në Qytetin Studenti (VIDEO)VIDEO/ Zjarr ‘përbindësh’ në Qytetin Studenti, 2 banesa në flakë


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas