ShowBizz

Video+16/ Pyyytaaa! Klaudia Pepa paska vendosur sonte ta ‘përvëlojë’ rrjetin… ngre bikinit dhe nxjerr…


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:49 - 21/07/18 |
mapo.al

Ajo bëhet shpesh mjaft e komentuar në rrjetet sociale dhe gjithmonë zë vend në mediat rozë me videot dhe fotot që publikon.


Por sonte balerina Klaudia Pepa, ka vendosur ta djegë fare rrjetin me videon më të fundit ‘zjarr’ nga plazhi që ka postuar në Instagram.


Por, duket se një video e publikuar nga ajo sot ku tregon të pasmet e saj, në një kostum plazhi që i nxjerr fundshpinën plotësisht zbuluar, nuk u ka pëlqyer aspak fansave të saj, të cilët kanë shpërthyer në komente negative.Teksa ka publikuar këtë video ku duket joshëse, duket se Klaudia nuk i ka pritur komentet negative.🌊…!A post shared by Klaudia Pepa (@klaudiapepa) on

<
>
-640-0-5b52330d330d1 Foto-kryesore-feature-3-3 klaudia-pepa-1 page-82-527x375 WhatsApp-Image-2018-07-20-at-16.32.04-6
1


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas