KMR

Videoja që po thyen rrjetin do ju terrorizojë: Mbetet i varur në parashutë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 23:32 - 27/11/18 |
mapo.al

Kjo ishte hera e parë që po fluturonte me parashutë dhe ai ishte mjaftueshëm i nervozuar. Por amerikani Chris Gurksy kaloi makthin e jetës. Piloti kishte harruar që ta lidhte tek mjeti fluturues dhe ai mbeti i varur.


Turisti ka postuar videon e kësaj eksperience pranë vdekjes gjatë një udhëtimi në Zvicër.


“Qëndrova varur për 2 minuta e 14 sekonda. Jeta ime ishte në fije të perit. Ulja ishte e ashpër, por mbijetova opër të treguar historinë”.Pasi u ul, ai u dërgua në spital ku bëri një operacion në dorë. Kyçi i dorës i ishte thyer pas kësaj eksperience horror.
Pavarësisht kësaj eksperience, ai thotë se do të fluturojë sërish me parashutë pasi herën e parë nuk e shijoi pamjen.1


Etiketa: , , ,

Pas