Aktualitet

Videoja virale/ 50 mijë litra verë kthejnë rrugët e Spanjës në ngjyrë të kuqe
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:40 - 27/09/20 |
mapo.al

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Spanjë, ku nga një nga rezervuar prej 50 mijë litrash shihet se si shpërthen pa fund verë e kuqe.


Në videon virale shihen disa rezervuarë prej hekuri në Bodegas Vitivinos në Villeamale të Spanjës.


Nga pamjet shihet se si një sasi e madhe verë e kuqe derdhet nga rezervuari dhe përhapet nëpër tokë, por pa kaluar shumë minuta ajo mbulon edhe hapësirën ku ishin disa makina të parkuara.


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas