Aktualitet

Videot skandaloze – ILD nis procesin ndaj kryegjyqtares


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:23 - 31/05/21 |
mapo.al

Inspektoriali i Lartë i Drejtësisë ka nisur hetimin për kryetaren e Gjykatës së Elbasanit, Kapedani, e cila ka hedhur në platformën TikTok video të papërshtatshme.


Në videot e publikuara nga ajo vetë, shihet kryegjyqtarja që e ka kthyer zyrën në pasarelë mode, që shijon këngë për mafian, apo që kryen parakalim të gabuar në rrugë.


Videot kanë pushtuar mbrëmë rrjetin social.Gjyqtarja Kapedani është lakuar më parë në media, pasi liroi nga burgu Viktor Ymerin e bandës së Gaxhait.Por kjo nuk e ka penguar promovimin e saj, duke u ngjitur në krye të gjykatës së Elbasanit, një prej qyteteve më problematike të krimit të organizuar, ku numri dy i mazhorancës mori në zgjedhjet e fundit dy herë më shumë vota se Edi Rama.

Lexo edhe :  Me targa të modifikuara dhe xhama të zinj, disa shoferë në pranga


LEXO EDHE

Modë në zyrë, kënga e mafias dhe parakalim i gabuar, videot skandaloze të kryegjyqtares

1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas