Aktualitet

Vidhet bankomati në Durrës, merret gjithë shuma e parave

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:19 - 09/06/19 |
mapo.al

Një bankomat është vjedhur në Durrës. Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr.14 të Durrësit, në orët e para të mëngjesit. Policia bën me dije se grabitësit kanë marrë gjithë shumën e parave.


Autorët e kanë thyer bankomatin me disa shufra hekuri dhe më pas kanë marrë shumën e parave. Ende policia nuk i ka identifikuar personat që kryen grabitjen.


Njoftimi i Policisë


Informacion paraprak


Më datë 09.06.2019,në lagjen Nr.14, Durrës, në orët e para të mëngjesit , persona të paidentifikuar kanë vjedhur një bankomat të një banke të nivelit të dytë, ku dyshohet të kenë marrë një sasi lekësh ende të papërcaktuar.

Policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje dhe  po  punon për identifikimin dhe kapjen e autorëve.


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas