Aktualitet

Vidhet posta, ja si u futën hajdutët dhe morën lekët

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:50 - 19/03/19 |
mapo.al

Është vjedhur arka e lekëve në filialin e postës në fshatin Brataj të Vlorës. Sipas burimeve ngjarja ka ndodhur gjatë mbrëmjes së kaluar. Dyshohet se hajdutët kanë hyrë nga pjesa e pasme e postës. Mësohet se persona ende të paidentifikuar kanë marrë një sasi të konsiderueshme parash duke u larguar më pas me shpejtësi. Për momentin nuk bëhen të ditur të tjera detaje, ndërsa policia po heton për zbardhjen e plotë të ngjarjes.


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas