Aktualitet

Vijon ende numërimi i votave në Durrës, kush kryeson mes PS dhe PD


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:37 - 27/04/21 |
mapo.al

Vijon numërimi i kutive në qarkun e Durrësit. Mësohet se nga 481 kuti deri më tani janë numëruar 437.


Ndërsa vihet re që kryeson Partia Socialiste me një diferencë rreth 20 mijë vota përpara Partisë Demokratike.


Në vendin e tretë është LSI me 8624 vota ose 6.23%.Rezultatet:                                               Partia Socialiste -70 596 votaPartia Demokratike- 57 459 vota

1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas