ShowBizz

Vin Veli në një lidhje të re dashurie?

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:07 - 17/07/18 |
mapo.al

Opsioni më i ri në Instagram në lidhje me pyetjet që mund të bëjnë ndjekësit i ka joshur pafund edhe vipat shqiptar.Një prej tyre është edhe Dj. Vin Veli I cili I është përgjigjur një pyetje në lidhje me jetën e tij sentimentale. Veli prej disa kohësh është ndarë nga partnerja e tij Bora Zemani me të cilën ka një djalë dhe duket se tashmë po krijon një histori të re.  “A ke të dashur, mos gënje” –i shkruan dikush nga ndjekësit dhe Vini i përgjigjet: “As vetë nuk e di”,-duke lënë të kuptohet që ka nisur diçka të renë jetën e tij.

1

Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas