Aktualitet

Vinin nga Italia, sekuestrohen një sasi paundësh në Portin e Durrësit


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:50 - 18/06/21 |
mapo.al

Një sasi paundësh janë sekuestruar mbrëmjen e sotme në portin e Durrësit.


Nuk dihet ende sasia e parave të sekuestruara ndërkohë që mësohet se po vijon ende numërimi i tyre.


Pak më herët gjatë ditës së sotme, në Portin e Durrësit u kap një sasi prej 300 kg kokainë që vinte nga Maqedonia e Veriut dhe kishte destinacion Italinë.

3


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas