ShowBizz

VIP-at e huaj, të dashuruar me Shqipërinë!

               Publikuar në : 16:11 - 22/07/19 |
mapo.al

Shqipëria është shndërruar një në destinacion mjaft të preferuar për të njohurit e huaj.


Para pak ditësh, aktorja e serialit turk “Kurti dhe Sura”, Farah Zeynep Abdullah, tregoi në profilin e saj në “Instagram” se kishte ardhur në vendin tonë dhe po pushonte në brigjet e jugut. Mirëpo, aktorja turke duket se nuk është e vetmja që ka vizituar Shqipërinë.Prezantuesi amerikan, Steve Harvey ka publikuar po në të njëjtin rrjet social një video ku shihet teksa qendron në mes të detit, në kufirin e Shqipërisë me Greqisë. Duke drejtuar kamerën e tij herë në njërën anë dhe herë në tjetrën, Harvey u ka treguar mijëra ndjekësve se dy vendet kanë me njëra-tjetrën një orë diferencë.Etiketa:

Pas