Kryesore

“Viza false”/ Dërgonin njerëz në Amerikë dhe Kanada, 22 të arrestuar në Tiranë
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:08 - 18/05/20 |
mapo.al

Një operacion blic është zhvilluar këtë mbrëmje në Tiranë. Burime bëjnë me dije se 22 persona ranë në prangat e policisë pasi dyshohet se dërgonin njerëz në Kanada dhe Amerikë me viza false.Mes të arrestuarve raportohet se janë edhe dy agjentë krimesh. Punonjësit e arrestuar janë identifikuar me inicilet B.I. dhe B.M.


Ende nuk janë bërë publik emrat e personave të arrestuar. Ndërkohë, pritet njoftimi zyrtar nga Policia.
  


1


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas