Aktualitet

Vjedhje “sy për sy” në Gjirokastër, hajduti futet si klient dhe merr byzylykun


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:11 - 08/09/21 |
mapo.al

Një vjedhje “sy për sy” ka ndodhur në një argjendari në Gjirokastër. Nga pamjet e siguruara shihet momenti kur një person futet si klient për të blerë dhe vjedh një byzylyk floriri.


Me qetësi ai merr byzylykun nga kutia dhe e fut në xhep. Kamerat e sigurisë në argjendari kanë filmuar të gjithë skenën dhe pamja e autorit është e qartë.


Pasi merr byzylykun e kushtueshëm, hajduti largohet i qetë nga dyqani. Ndërkohë, pronarët kanë bërë denoncim në polici për vjedhjen.


1
Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas