fbpx

ShowBizz

Vjehrra e Kinsi Volanksit, një konkurrente e denjë…(Foto)

               Publikuar në : 13:17 - 16/07/19 |
mapo.al

Futja në stadium me trupore dhe thyerja e rregullave qenka një synim jo vetëm i 22-vjeçares seksi Kinsi Volanksi dhe dashurit të saj, por edhe i nënës së këtij të fundit.


Nën gjurmët e nuses së saj të ardhshme, e ëma e Vital Zdorovetks është futur në fushën e gjelbërt ku luhej finalja e Kupës së Botës, ndeshja Angli-Zelandë e Re. Teksa në truporen e saj reklamonte faqen pornografike të djalit, gruaja brune ka arritur që me format e saj të tërheqë vëmendjen e të gjithë tifozëve.“Mamaja më e paparë”-ka shkruar Kinsi Volanksi krahas fotos së publikuar në “Instagram”. Risjellim në vëmendje se edhe Kinsi, teksa mijëra tifozë shpresonin që të fitonte skuadra e zemrës në finalen e Champions, në një moment u fut me trupore pothuajse të njëjtë me atë të së ëmës së të dashurit.


<
>
C_29_fotogallery_1026070__ImageGallery__imageGalleryItem_15_image 0_CRICKET-WC-2019-ENG-NZL-FINAL-1 0_England-v-New-Zealand-ICC-Cricket-World-Cup-Final-2019-Lords-Cricket-Ground-London-UK-14-Jul


Etiketa:

Pas